ATEŞ ÇİÇEĞİ ENERJİSİ

İyileştirme ve dayanıklılığı artırmadan süper yeteneklerin geliştirilmesine ve aydınlanma arayışına kadar değişen enerji ve insan yeteneklerini geliştirmek için benzersiz bir teknik.

Bu teknik, sizin veya bir başkasının düşük frekanslı, depresif, depresif durumunu neşeli, ilham verici, sevgi durumuna, yüksek zihinsel aktiviteye dönüştürmenize izin verir. Büyük bir enerji okyanusuna erişin, yüksek enerji durumlarının, neşe ve iyimserliğin hayatınıza girmesine izin verin. Bu tekniğin yardımıyla vücudun enerji yoğunluğu ve enerji iletkenliği artar, ince etkileşimlere duyarlılık ve duyarlılık artar. 

Ateş Çiçeği tekniği antik ve modern bilgiyi birleştirir. Tabii ki, sadece zamanımızda değil, insanlar insan enerji sistemini incelediler. Taocu yoga, qigong, Tibet yantra yoga, şamanik teknikler ve daha birçok yöntem bize eski zamanlardan geldi. 

Ateş Çiçeği tekniği, uygulama için özel koşullar gerektirmediği için bu çeşitli yaklaşımlar arasında benzersiz bir sistemdir. Şehir içinde, koşuşturma içinde, aileden ve işten soyutlanmadan kullanılır. Teknik, bir kişinin ateşli enerjisini doyurmak, duyulara getirmek ve enerji merkezlerinin çalışmasının temassız ayarlanması için tasarlanmıştır. 

Bildiğiniz gibi, insan enerji bedeni çok karmaşık çok seviyeli bir yapıya sahiptir ve karmaşık bir enerji merkezleri sistemine dayanmaktadır. Çakralar aracılığıyla, kişi dış enerji alanıyla ana enerji-bilgi alışverişini gerçekleştirir. Çakralar, fiziksel bedenin üç boyutlu alanının dışında olan, hızla dönen enerji girdaplarıdır. Bununla birlikte, çıkıntılarının, kuyruk sokumundan başın tepesine kadar omurga boyunca yer aldığına inanılmaktadır. Ayrıca her çakranın kendi dönme hızı veya titreşim frekansı vardır. 

Kuyruk sokumundan başın tepesine doğru hareket ettikçe titreşim frekansı artar. Bu frekansların uyum ilkelerine göre “doğru” oranları, her bir çakranın karşılık gelen sesle rezonansa girdiği “doğal ölçeğin” oranları ile belirlenir. Özünde, insan çakra sistemi, herhangi bir müzik aleti gibi, uygun bakım ve akort gerektiren bir tür müzik aletidir. 

Birkaç eski geleneğin asırlık deneyimi göz önüne alındığında, çakra sistemini Dünyanın rezonans frekansına göre ayarlamanıza izin veren bir teknik geliştirilmiştir. İnsan enerji merkezlerini aktive etmek için rezonans teknolojisi “Ateş Çiçeği”, süptil enerjinin hızlı konsantrasyonu tekniğine dayanan eski bir şamanik şifa uygulamasıdır. 

” Ateş Çiçeği ” tekniğini kullanan şifacı, birkaç saniye içinde önemli miktarda enerjiyi konsantre etme ve aynı zamanda halihazırda harcanmış veya o anda harcanmakta olan enerjiyi anında telafi etme yeteneğine sahiptir. Bu bağlamda, ” Ateş Çiçeğinin” kullanım alanı, belirli bir organın veya hastanın çakrasının yerel beslenmesinden, hem hasta hem de kişinin kendisi için küresel enerji restorasyonuna kadar uzanır.