Kozmik Enerji

Kozmik enerji En güçlü ve etkili şifa tekniklerinden biridir. Ruh, beden ve zihin üçlemesine yönelik çalışan ve dünya sağlık örgütünün onayladığı tek enerji sistemidir.

En güçlü ve etkili şifa tekniklerinden biridir. Ruh, beden ve zihnin dengelenmesine yönelik çalışan ve dünya sağlık örgütünün onayladığı bir enerji sistemidir. Aşağıdaki eğitimlerin tamamının eğitim, uyumlama(inisiye) ve terapileri yapılmaktadır.
* Kozmik Enerji Temel Eğitimi ve uyumlaması (42 Kanal),
* Masterlik alanı inşaası ve uyumlaması,
* Magisterlik Eğitimi ve uyumlaması (25 Kanal),
* Zoroasterlik Eğitimi ve uyumlaması (11 Kanal),
* 4. Blok Eğitimi ve uyumlaması (35 Kanal),
* Hutta Blok Eğitimi ve uyumlaması (215 Kanal),
* Sinerji Eğitim ve uyumlaması (10+1Vottavar blok+1 Afon blok+1 Sinerji 2022 Blok olarak 105 matris/miks),
* Ateş Çiçeği enerjisi Eğitim ve uyumlaması
* Rahmani Şifa/ Şeen Eğitim ve uyumlaması

KOZMİK ENERJİ TERAPİSİ SEANSLARI NASIL YAPILIR?
Kozmik Enerji Seansı yaklaşık 40 dakika sürmektedir. Çok özel durumlarda 60 dakikaya kadar sürebilir. Kişiler ayakta, gözleri kapalı, loş bir ortamda,1-6 kişilik gruplar halinde yapılabilmektedir. İlk kurda 12 seans yapılır. Uzun süreli hastalıklarda kur sayısı artırılabilir.
Seans süresince dik, ayakta (özellikle ilk iki seans) durun. Gözler kapalı, dikkat dağıtacak ses, ışık ve gürültüden uzak sakin bir ortamda olun.
Bu sürede konuşulmamalı, gözler açılmamalı, herhangi bir şey okunmamalı. Mümkün olduğu kadar beyninizi meşgul etmeyin, güzel şeyler hayal edin.
Bilinçaltı temizliği için linki gönderilen dinlendirici müziği dinleyiniz.
Eğer yorulursanız sandalye veya koltuğa vücut/omurga dik olarak oturabilirsiniz.
Seans başladıktan sonra haber verene kadar seanstan çıkılmaz, gözler kapalı durulur.
Seans sonrası mümkünse elma sirkeli duş alıp kıyafetleri değiştirin (Özellikle ilk seans)
Seanslar süresince başka bir enerji ile tedavi uygulanmamalıdır.
Özellikle bu süreçte fal, dedikodu, gıybet vb. uzak durulmalıdır.
Lütfen seans süresince relaks ve rahat olmaya çalışın, zihninizi serbest bırakın Üzerinizde, evinizde tılsım, muska vs. bulundurmayın.
Seanslardan azami istifade etmeyi hedefleyin, olumsuz düşünmeyin, zira negatif varlıklar kendi mekanlarını terk etmemek için zihninizi bulundurabilir. Buna asla müsaade etmeyin.

Kozmik Enerji Çakra Bilgileri

ÇAKRALAR

Çakra, Hint Felsefesi ve bazı ilgili Asya kültürlerinde, insan vücudunda bulunan metafiziksel ve/veya biyofiziksel enerjinin bağlantı noktası olarak düşünülmüştür. Chakra Sanskritçede tekerlek anlamına gelmektedir.

Devamını oku

Kozmik Enerji Tekniği

 

Kozmik enerji dünyadaki en güçlü ve etkili şifa tekniklerinden biridir. Bu kadim bilgi bir sır olarak küçük gruplar arasında kalmıştır. Günümüzde bir tıp doktoru olan Petrov 42 ayrı evrensel frekansın varlığını 1984 yılında keşfetmiş ve yıllarca bu şifa frekanslarıyla kendi hastaları üzerinde çalışmıştır.

Daha Fazla Oku

KOZMİK ENERJİ KANALLARI

KOZMİK ENERJİ KANALLARI

1.Buddha blok

Devamını oku

KOZMİK ENERJİ SİSTEMİNDE ENERJİ MERKEZLERİNİN DENGELENMESİ

Kozmoenerji Sistemi

Kozmoenerji Sisteminde enerji dengelenmesini anlatan yazımıza hoş geldiniz. Enerji merkezlerinin-çakraların- dengelenmesi birinci çakradan yukarı 1-5 kadar yapılır, 6-7 çakralarla çalışılmıyor! İlk başta enerji merkezinin belli bir titreşimde çalışması gerektiğini bilmemiz lazım.

Daha Fazla Oku

Kozmik Enerji Eğitimi

 KOZMİK ENERJİ’’COSMIC ENERGY HEALING’’ KOZMİK ENERJİ NEDİR?

Kozmik Enerji, bütünsel yaklaşımla hem korunma, hem temizlenme hem de şifa sağlayan en etkili tamamlayıcı tıp yöntemidir. 400 yıl önce Tibetli rahipler tarafından şifa vermek amacıyla kullanılan bu yöntem, tarih boyunca çeşitli yerlerde aynı amaçla uygulanmıştır.

Devamını oku

Kozmik Enerji Nedir ?

Kozmik/Cosmic Enerji Nedir?

Kozmik Enerji Nedir; bioenerji alanı ve görünmeyen dünyadaki enerji fenomeni üzerine yapılan uzun araştırmalardan sonra 1983’te Bilim Adamı, Tıp Dr. Vladimir Alexandrovich Petrov tarafından Rusya’da Akademisi kurulan, temizleme, şifalandırma, koruma ve bilgi üzerine bir enerji yöntemidir.


Daha Fazla Oku

Kozmik Enerji Terapisi

 KOZMİK ENERİ NEDİR? 

Kozmik Enerji Terapisi hakkında bilgi veren yazımız konu hakkında ülkemizde ki en kapsamlı yazıdır. Bir Kadim uygarlık olan Mısırlıların binlerce yıl önce bilip uyguladığı, 400 yıl önce Hindistan ve Tibet’te hakkında bilgi sahibi oldukları; Günümüzde ise uzun araştırmalardan sonra 1983’te Bilim Adamı, Tıp Dr. Vladimir Alexandrovich Petrov tarafından Rusya’da Akademisi kurulan, temizleme, şifalandırma, koruma ve bilgi üzerine bir enerji yöntemidir.

Daha Fazla Oku