Kozmik Enerji

Kozmik enerji En güçlü ve etkili şifa tekniklerinden biridir. Ruh, beden ve zihin üçlemesine yönelik çalışan ve dünya sağlık örgütünün onayladığı tek enerji sistemidir.

En güçlü ve etkili şifa tekniklerinden biridir. Ruh, beden ve zihnin dengelenmesine yönelik çalışan ve dünya sağlık örgütünün onayladığı bir enerji sistemidir. Aşağıdaki eğitimlerin tamamının eğitim, uyumlama(inisiye) ve terapileri yapılmaktadır.
* Kozmik Enerji Temel Eğitimi ve uyumlaması (42 Kanal),
* Masterlik alanı inşaası ve uyumlaması,
* Magisterlik Eğitimi ve uyumlaması (25 Kanal),
* Zoroasterlik Eğitimi ve uyumlaması (11 Kanal),
* 4. Blok Eğitimi ve uyumlaması (35 Kanal),
* Hutta Blok Eğitimi ve uyumlaması (215 Kanal),
* Sinerji Eğitim ve uyumlaması (10+1Vottavar blok+1 Afon blok+1 Sinerji 2022 Blok olarak 105 matris/miks),
* Ateş Çiçeği enerjisi Eğitim ve uyumlaması
* Rahmani Şifa/ Şeen Eğitim ve uyumlaması

KOZMİK ENERJİ TERAPİSİ SEANSLARI NASIL YAPILIR?
Kozmik Enerji Seansı yaklaşık 40 dakika sürmektedir. Çok özel durumlarda 60 dakikaya kadar sürebilir. Kişiler ayakta, gözleri kapalı, loş bir ortamda,1-6 kişilik gruplar halinde yapılabilmektedir. İlk kurda 12 seans yapılır. Uzun süreli hastalıklarda kur sayısı artırılabilir.
Seans süresince dik, ayakta (özellikle ilk iki seans) durun. Gözler kapalı, dikkat dağıtacak ses, ışık ve gürültüden uzak sakin bir ortamda olun.
Bu sürede konuşulmamalı, gözler açılmamalı, herhangi bir şey okunmamalı. Mümkün olduğu kadar beyninizi meşgul etmeyin, güzel şeyler hayal edin.
Bilinçaltı temizliği için linki gönderilen dinlendirici müziği dinleyiniz.
Eğer yorulursanız sandalye veya koltuğa vücut/omurga dik olarak oturabilirsiniz.
Seans başladıktan sonra haber verene kadar seanstan çıkılmaz, gözler kapalı durulur.
Seans sonrası mümkünse elma sirkeli duş alıp kıyafetleri değiştirin (Özellikle ilk seans)
Seanslar süresince başka bir enerji ile tedavi uygulanmamalıdır.
Özellikle bu süreçte fal, dedikodu, gıybet vb. uzak durulmalıdır.
Lütfen seans süresince relaks ve rahat olmaya çalışın, zihninizi serbest bırakın Üzerinizde, evinizde tılsım, muska vs. bulundurmayın.
Seanslardan azami istifade etmeyi hedefleyin, olumsuz düşünmeyin, zira negatif varlıklar kendi mekanlarını terk etmemek için zihninizi bulundurabilir. Buna asla müsaade etmeyin.

Kozmik Enerji Terapisi

 KOZMİK ENERİ NEDİR? 

Kozmik Enerji Terapisi hakkında bilgi veren yazımız konu hakkında ülkemizde ki en kapsamlı yazıdır. Bir Kadim uygarlık olan Mısırlıların binlerce yıl önce bilip uyguladığı, 400 yıl önce Hindistan ve Tibet’te hakkında bilgi sahibi oldukları; Günümüzde ise uzun araştırmalardan sonra 1983’te Bilim Adamı, Tıp Dr. Vladimir Alexandrovich Petrov tarafından Rusya’da Akademisi kurulan, temizleme, şifalandırma, koruma ve bilgi üzerine bir enerji yöntemidir.

Daha Fazla Oku