KELİMELERİN ETKİSİ ÇOK BÜYÜK;

1-YAPAMAM = Tüm yapabilme imkanlarınızı kısıtladınız. Başaracak güce sahip olsanız da artık başaramazsınız.

2-OLMAZ = Olabilecek olan tüm olasılıkların önüne bir SET çektiniz. Olabilecek olasılıkları da devre dışı bırakarak bloke ettiniz. Artık ne yaparsanız ne kadar çabalarsanız çabalayın sistem devre dışı. Yapamazsınız. 

3-DEĞİŞMEZ = Böyle geldi böyle gider zihniyeti. Yapacak hiçbir gücünüz de kalmadı. Hatta daha da çektiniz negatiflikleri. 

4-HERŞEY ÇOK KÖTÜ = İşte tüm iyi olasılıkları ve imkanları sildiniz. Hepsi uçtu gitti. 

5-GÜVENMEM KİMSEYE ve HİÇBİR ŞEYE !!!= Güvene dayalı tüm kapıları kapattınız. Tüm güven veren şeyler sizden uzaklaştı gitti. 

6-SEVMEM = Kalp merkezi tüm sevgi iletişimine dayalı şeylere kapandı. Kalp merkezi, duygular, hisler, sevgiye dair, sevgiye dayalı olan her şeye kapandı. 

7-İNANMIYORUM = Hiçbir şeyin dolduramayacağı bir boşluk oluşturdunuz. 

8-ŞANSSIZIM = Talihsizlikler yakanızı bırakmaz. İşleriniz ters gider, olacak işleriniz bir anda olmaz, her şey bozulur da bozulur. Şanssızım diyerek kötü şansı da çektiniz. Yani NEGATİF ÇEKİM YASASI çalıştı. 

9-HEP AYNI İNSANLAR / ARIZALAR / KÖTÜLER BENİ BULUR = Yeni insanların ve yeni işlerin hayatınıza girmesini bloke ettiniz. Yine NEGATİF ÇEKİM YASASINI çalıştırdınız. 

10-HEMEN HASTALANIRIM = İşte yine kendi kendinizi hasta etmek için BAĞIŞIKLIK sisteminizi bloke ettiniz. İlaç şirketleri için potansiyel biri oldunuz. 

11-KORKTUĞUM ŞEY BAŞIMA GELIİR /AKLIMA GELEN BAŞIMA GELİR = Ben medyum gibiyim. Falanca zaman rüya gördüm, kötü idi. Bak işte çıktı. Korkularınızın gerçekleşmesi için onu güçlendirdiniz. 

12-BIKTIM USANDIM = Olumsuz her şey sürekli olarak üstünüze üstünüze gelmeye başlayacak. 

13-NEYE ELİMİ ATSAM KURUR = Bereket kapılarını kapattınız. Rızık yok. Aşk yok. Para yok. Evlilik hayatı berbat. Yolda yürürken ayakkabınızın topuğu kırılır ya da arabayla giderken kaza yaparsınız. 

14-İMKANSIZ = Ben asla başaramam. Yine NEGATİF ÇEKİM YASASINI çalıştırdınız. Ne kadar çalışırsanız çalışın başarılı olamazsınız. 

15-BUNU ASLA AFFETMEYECEĞIM = Geçmişe takılı kaldınız ve artık özgür değilsiniz. 

Her şeyin tam tersini düşünün 

Her şey çok güzel olacak. 

16-HER ŞEY BENİ BULUYOR = Asla her şey seni bulmuyor, sen o düşünceyle tüm pozitif düşüncelere kendini kapatıyorsun. Çevrene bak çok daha zor durumda olan kimseleri göreceksin. 

LÜTFEN KISIR DÖNGÜYÜ KIR… 

KIR Kİ GÜZELLİKLER, BOLLUK BEREKET SANA DA SAĞANAK SAĞANAK AKSIN.