KOZMİK ENERJİ SİSTEMİNDE ENERJİ MERKEZLERİNİN DENGELENMESİ

Kozmoenerji Sisteminde enerji dengelenmesini anlatan yazımıza hoş geldiniz. Enerji merkezlerinin-çakraların- dengelenmesi birinci çakradan yukarı 1-5 kadar yapılır, 6-7 çakralarla çalışılmıyor! İlk başta enerji merkezinin belli bir titreşimde çalışması gerektiğini bilmemiz lazım.

Çakra yavaş çalışıyorsa, titreşimi aşağı çekilmişse, onun titreşimini yükseltmek gerekiyor. Ve tam tersi, çok hızlı çalışan çakrayı yavaşlatmamız gerekiyor, çünkü bu iki durum da psikolojik ve fizyolojik hastalıklara neden oluyor. 

Kozmoenerji Sistemi

Çakraların dengeleme işlevi birinci enerji merkezi Mulathara’dan başlıyor. Sağ elimizi ön tarafa, sol elimizi aynı hizada arka tarafta tutuyoruz. Sağ el her zaman ön tarafta, sol el arkada oluyor. Açtığınız enerjiler iki elinizin arasına enerji akımı yaratıyor. Yapabildiğiniz kadar yakın temas gerekiyor. 4 . çakrada elin pozisyonu değişiyor, sağ el dikey, sol el ise yatay tutuluyor. 

Yukarıdan aşağı doğru çakra dengelenmesi Altın piramit kanalının yardımıyla master ve magister tarafından yapılabilir. 

Enerji merkezleri ilk üç kozmik kanalla FB/F/Z dengeleniyor. Buraya isteye bağlı Şaon kanalını da ilave edebilirsiniz. 

Kosmoenerjide çakraların dengelenmesi altın balon sistemiyle yapılıyor. Altın balon sistemi 4 basamaktan oluşuyor. 

Omurganın yanında bir balon düşünün ve bu balona FB/F/Z enerjilerini, adlarını tekrarlayarak, ellerinizin vasıtasıyla yükleyin. 

İkinci pozisyon, siz FB/F/Z söyleyerek devam ediyorsunuz. Birinci pozisyondan ikinciye geçit bir anda gerçekleşiyor, kafanızın içinde bir titreşim, ses, gıcırtı hissedersiniz. Balon aniden sim siyah oluyor, balonun dış kenarlarında ise altın ışık parlıyor. Bir nevi güneş tutulması şekline benziyor. Balonun siyah renkle kaplanması doğru yolda çalıştığınızın işaretidir. FB/F/Z söyleyerek devam ediyoruz. 

Üçüncü pozisyon- yine kafanızda bir tepki hissedesiniz ve siyah renk ve altın ışık yok oluyor, yerine siyah lekelerle altın balon geliyor. Normal çalışmada bu pozisyonda elleriniz çok ısınır. Çalışmaya devam ediyoruz. 

Dördüncü pozisyon- siyah lekeler yok oldu, altın renginde yanar döner balon oluyor( sanki altın kaynıyor). Balon sakinleşiyor, üzerinde çok hafif dalgalar var, balon aynı zamanda hareket ediyor, dönüyor. Balona çalıştığınız çakranın rengini hafiften yükleyebilirsiniz. Bu şekilde enerji merkezi ideal durumda, dengelenmiş sayılıyor. 

Trekuta (6 çakra) ve Lotos( 7 çakra) ile enerjileri, enerji merkezlerini, auranı doğrudan gören kozmoenerji uzmanı, master ve magister çalışabilir. 

Çalıştığınızda birinci pozisyonu imajine ettiğiniz zaman peşinden o biri pozisyonlar kendiliğinden oluşacaklar. Ellerinizin maksimum ısınması 3 pozisyona geçidi işaret ediyor. 

Sizlere anlattığım bu altın balon sistemi klasik Vladimir Petrov ‘un okulunda kullanılıyor. Kozmik enerji sisteminin kurucusu V.Petrov seminerlerinde çakra dengelenmesini aynen size aktardığım şekilde anlatıyor. 

Kozmoenerji Sistemi